Tulosarkisto

Siilinjärvi Ski Tour - Kasurilan Valloitus 5.4.2018

T6100m 
1.Mette Korhonen0.47
T8100m 
1.Siiri Kauppinen0.36
P8100m 
1.Miki Pietilä0.43
T10300m 
1.Moona Kauppinen2.32
P10300m 
1.Pepe Pietilä2.28
T12300m 
1.Minja Korhonen1.48
2.Hilla Happonen1.59
3.Minttu Lehtonen2.05
P12300m 
1.Eelis Jaroma2.00
2.Juho Ojala2.01
3.Kaapo Korhonen2.07
T14300m 
1.Tilda Korhonen1.48
2.Pinja Laasanen2.11
3.Netta Korhonen2.34
T16600m 
1.Noora Mäkäräinen4.59
2.Jenni Takkunen5.45
M18600m 
1.Viljami Miettinen4.32

 

Siilinjärvi Ski Tour - Ahmon Tasuri P 12.3.2018

T6100mAika-ajoErähiihtoLoppuaika
1.Mette Korhonen0.33,000.31,500.32,25
T8100m   
1.Siiri Kauppinen0.31,000.38,000.34,50
P8100m   
1.Reeti Janhonen0.42,000.31,000.36,50
T10300m   
1.Moona Kauppinen1.17,001.16,001.16,50
2.Venja Pennanen1.19,001.17,001.18,00
3.Sanni Katainen1.19,001.17,501.18.25
T12300m   
1.Ranja Pennanen1.02,001.03,001.02,50
2.Minja Korhonen1.11,001.09,001.10,00
3.Elsi Katainen1.14,001.10,001.12,00
4.Minttu Lehtonen1.15,001.11,001.13,00
5.Elli Savolainen1.19,001.18,001.18,50
6.Oona Roininen1.51,001.57,001.54,00
P12300m   
1.Eelis Jaroma1.05,001.07,001.06,00
2.Kaapo Korhonen1.13,001.12,501.12,75
3.Juho Ojala1.16,001.12,001.14,00
4.Alvar Vikki1.18,001.17,001.17,50
T14600m   
1.Jaira Pennanen1.50,001.47,001.48,50
2.Iina Savolainen1.52,001.48,001.50,00
3.Tilda Korhonen1.55,001.51,001.53,00
4.Oona Katainen1.55,001.51,501.53,25
5.Pinja Laasanen2.04,002.05,002.04,50
6.Netta Korhonen2.39,002.43,002.41,00
T16600m   
1.Jenni Takkunen1.51,001.48,001.49,50
P16600m   
1.Tomi Lyytikäinen1.43,001.36,001.39,50
2.Pietari Porthan1.43,001.38,001.40,50
N18600m   
1.Saara Porthan1.57,001.45,001.51,00

 

Siilinjärvi Ski Tour - Kuilun Skicross V 12.2.2018

 

P6200mAikaErähiihtoLoppuaika
1.Eetu Salomaa2.502.352.42,50
T6300m   
1.Mette Korhonen2.452.322.38,50
T8300m   
1.Siiri Kauppinen2.011.592.00,00
T10300m   
1.Moona Kauppinen1.341.281.32,00
2.Venja Pennanen1.361.331.34,50
3.Sanni Katainen1.451.341.39,50
4.Viena Sormunen2.062.052.05,50
P12300m   
1.Kaapo Korhonen1.181.161.17.00
2.Juho Ojala1.171.181.17,50
3.Eelis Jaroma1.181.211.19,50
4.Alvar Vikki1.431.391.41,00
T12300m   
1.Ranja Pennanen1.171.141.15,50
1.Minja Korhonen1.151.161.15,50
3.Elli Savolainen1.311.411.36,00
T14400m   
1.Jaira Pennanen1.581.581.58,00
2.Tilda Korhonen2.032.012.02,00
3.Pinja Laasanen2.152.192.17,00
4.Netta Korhonen2.202.562.38,00
T16400m   
1.Jenni Takkunen2.062.072.06,50
N18400m   
1.Saara Porthan2.061.552.00,50
P16400m   
1.Tomi Lyytikäinen1.361.401.38,00
2.Erno Ruuskanen1.401.411.40,50
3.Pietari Porthan1.501.461.48,00

 

Siilinjärven Hiihtoseuran harjoitusprologi V Lapinlahti 2.12.2017

NimiMatkaAika
Viljami Miettinen5km12.32
Erno Ruuskanen5km12.44
Tomi Lyytikäinen5km13.49
Saara Porthan3km8.39
Pietari Porthan3km8.40
Jaira Pennanen3km8.40
Pinja Laasanen3km10.10
Ranja Pennanen2km6.00
Jenni Takkunen2km6.35
Oona Katainen2km6.37
Minttu Lehtonen2km6.57
Venja Pennanen1km3.16
Sanni Katainen1km3.37
Elsi Katainen0,8km3.05
Viivi Lehtonen0,8km6.06

 

Maakuntaviestitarkkailuhiihto V Ahmo 11.2.2018

Jani Tikkanen (5km)16.18
Kari Puustinen (5km)17.24
Ilkka Kaarakainen (5km)18.33
Elsi Katainen (1.5km)8.33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maanmittauslaitoksen Mestaruushiihdot 9.2.2018

PDF-tiedostoTulokset_Maanmittaus Mestaruushiihdot 9.2.2018.pdf (6 kB)